Srdcom Ružinovčan, pohľad cez objektív

Autor: Veronika Liďáková | 10.11.2014 o 15:04 | Karma článku: 2,59 | Prečítané:  181x

Síce nám už ubehol nejaký ten čas od Ružinovských hodov, ale dočkali sme sa predsa len pár fotografií. Ako sa hovorí: „Radšej neskôr ako nikdy.“.

S pánom Drozdom ťaháme šnúru akcií už od 5.11. a stále pokračujeme. Mohli ste nás vidieť na „Miletičke“, hlavne v Račianskej Vieche, kde sa úspešne konal divinový guláš s pánom Drozdom. Ďalej ste sa mohli porozprávať s bývalým pánom starostom aj v Sunny Pube, zasúťažiť si o super ceny v tombole v reštaurácii Bokovka a podiskutovať si nielen s pánom Drozdom, ale aj s pánom primátorom Ftáčnikompredsedom SNS pánom Dankom na zatiaľ najväčšej akcii v Dome kultúry Ružinov. Konal sa tu večerný koncert, na ktorom vystúpil starší syn pána Drozda a famózna skupina Zlaté husle.

Okrem väčších podujatí ste si mohli pochutnať, a ešte stále môžete, na výbornej talianskej káve a čerstvých jabĺčkach, na ktoré vás pozýva pán Drozd do Obchodného centra Retro (budeme tu dnes – 10.11. do 15:00 a potom ešte v utorok a stredu od 11:00 do 15:00).

Tím pána Drozda spoznáte podľa neprehliadnuteľných červených tričiek s jeho menom. Môžete ho zazrieť prakticky hocikde po celom Ružinove, najmä už na spomínanom trhu „Miletička“, v „Retre“ a okolí, dokonca i v niektorých „ružinovských električkách“. Samozrejme, sme na každej akcii s pánom Drozdom.

            Touto cestou by sme vás v mene pána Drozda radi pozvali ešte na nasledujúce podujatia:

  • 10.11.2014 (pondelok) koncert skupiny Senzus v Dome kultúry Ružinov o 17:00
  • 11.11.2014 (utorok) stretnutie s kandidátom na starostu Ružinova Slavomírom Drozdom v OC Retro o 16:00 a ešte neformálne stretnutie o 18:00 v Tiki Pube (OC Retro)
  • 12.11.2014 (streda) občerstvenie a neformálne stretnutie s kandidátmi na poslancov spolu s pánom Drozdom o 18:00 v Planétke (Ostredky)

Každé podujatie by som vám rada priblížila v sérii samostatných článkov. Uvidím ako mi  to čas dovolí. Zatiaľ si môžete spríjemniť chvíľku pri čítaní http://lidakova.blog.sme.sk/c/366759/pan-drozd-srdcom-ruzinovcan.html. Dúfam, že vám to pomôže utvoriť si aspoň približný obraz o celej kampani a predovšetkým o pánovi Drozdovi.

V stredu sa končí predvolebná kampaň pána Drozda a na jej finálne vyvrcholenie ho môžete prísť naposledy oficiálne podporiť už na vyššie spomínané podujatie v „Planétke“.

Tešíme sa na vás. ;)

Poznámka: Text neprešiel korektúrou.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Aj Bratislava má svoju Hlávkovú. Za kritiku parkovania referentku čakala šikana

Čím viac Zuzana Aufrichtová upozorňovala na chyby v návrhu parkovacej politiky, tým viac problémov v práci mala.

SVET

Trump pokračuje v kampani. Útočí, rozdeľuje a izoluje

Prvý Trumpov prejav vo funkcii prezidenta sa podobal na tie, ktoré prednášal ešte pred voľbami.


Už ste čítali?