Srdcom Ružinovčan, pohľad cez objektív

Autor: Veronika Liďáková | 10.11.2014 o 15:04 | Karma článku: 2,59 | Prečítané:  184x

Síce nám už ubehol nejaký ten čas od Ružinovských hodov, ale dočkali sme sa predsa len pár fotografií. Ako sa hovorí: „Radšej neskôr ako nikdy.“.

S pánom Drozdom ťaháme šnúru akcií už od 5.11. a stále pokračujeme. Mohli ste nás vidieť na „Miletičke“, hlavne v Račianskej Vieche, kde sa úspešne konal divinový guláš s pánom Drozdom. Ďalej ste sa mohli porozprávať s bývalým pánom starostom aj v Sunny Pube, zasúťažiť si o super ceny v tombole v reštaurácii Bokovka a podiskutovať si nielen s pánom Drozdom, ale aj s pánom primátorom Ftáčnikompredsedom SNS pánom Dankom na zatiaľ najväčšej akcii v Dome kultúry Ružinov. Konal sa tu večerný koncert, na ktorom vystúpil starší syn pána Drozda a famózna skupina Zlaté husle.

Okrem väčších podujatí ste si mohli pochutnať, a ešte stále môžete, na výbornej talianskej káve a čerstvých jabĺčkach, na ktoré vás pozýva pán Drozd do Obchodného centra Retro (budeme tu dnes – 10.11. do 15:00 a potom ešte v utorok a stredu od 11:00 do 15:00).

Tím pána Drozda spoznáte podľa neprehliadnuteľných červených tričiek s jeho menom. Môžete ho zazrieť prakticky hocikde po celom Ružinove, najmä už na spomínanom trhu „Miletička“, v „Retre“ a okolí, dokonca i v niektorých „ružinovských električkách“. Samozrejme, sme na každej akcii s pánom Drozdom.

            Touto cestou by sme vás v mene pána Drozda radi pozvali ešte na nasledujúce podujatia:

  • 10.11.2014 (pondelok) koncert skupiny Senzus v Dome kultúry Ružinov o 17:00
  • 11.11.2014 (utorok) stretnutie s kandidátom na starostu Ružinova Slavomírom Drozdom v OC Retro o 16:00 a ešte neformálne stretnutie o 18:00 v Tiki Pube (OC Retro)
  • 12.11.2014 (streda) občerstvenie a neformálne stretnutie s kandidátmi na poslancov spolu s pánom Drozdom o 18:00 v Planétke (Ostredky)

Každé podujatie by som vám rada priblížila v sérii samostatných článkov. Uvidím ako mi  to čas dovolí. Zatiaľ si môžete spríjemniť chvíľku pri čítaní http://lidakova.blog.sme.sk/c/366759/pan-drozd-srdcom-ruzinovcan.html. Dúfam, že vám to pomôže utvoriť si aspoň približný obraz o celej kampani a predovšetkým o pánovi Drozdovi.

V stredu sa končí predvolebná kampaň pána Drozda a na jej finálne vyvrcholenie ho môžete prísť naposledy oficiálne podporiť už na vyššie spomínané podujatie v „Planétke“.

Tešíme sa na vás. ;)

Poznámka: Text neprešiel korektúrou.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kotlebovcom po zrušení môžu siahnuť na majetok, pozrite sa na aký

Kotlebovcom sa po vstupe do banskobystrickej župy začalo dariť, kupovali autá aj domy.

SVET

Rakúska štátna tajomníčka: Teraz útočia na webe, zajtra v uliciach

Rakúsko pripravuje zákony o nenávistných prejavoch.


Už ste čítali?